Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 03.01.2018 A A A
STUHR, LUBASZENKO i GÓRSKI w gwiazdorskim dubbingu animacji "GNOMY ROZRABIAJĄ"
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Jerzy Stuhr, Olaf Lubaszenko i Robert Górski – ich głosy usłyszymy w animowanej komedii twórców „Shreka” i „Gangu wiewióra” zatytułowanej „Gnomy rozrabiają”. Aktorzy mają w swoim dorobku znakomite role dubbingowe. Na pierwszym miejscu należy przypomnieć kultowego już osła ze „Shreka” oraz postać Gargamela ze „Smerfów”, którym niezapomnianego głosu użyczył Jerzy Stuhr. Aktor bardzo rzadko występuje w dubbingu i starannie dobiera produkcje, w których bierze udział. „Gnomy rozrabiają” z pewnością jednak przywiodły ciepłe wspomnienia z planu komedii „Kingsajz” Juliusza Machulskiego i aktor bez zawahania wziął udział w ratowaniu świata przez bohaterów w szpiczastych czapeczkach. Olaf Lubaszenko znany jest natomiast najmłodszej widowni z hitów: „Gdzie jest Nemo?”, „Ralph Demolka”, „Samoloty” i „Gdzie jest Dory”. Dubbing w hitach „Gru, Dru i Minionki”, „Zambezia” czy „Piorun” to z kolei portfolio Roberta Górskiego. Czy tak znakomita obsada polskiej wersji językowej pomoże bohaterom komedii „Gnomy rozrabiają” ocalić świat przed istotami z innego wymiaru? O tym widzowie przekonają się w kinach już 26 stycznia.


Takich krasnali, żeście jeszcze nie poznali! Napakowana akcją po samą czapeczkę komediowa animacja dla małych i dużych prosto od producenta serii „SHREK” i reżysera hitu „GANG WIEWIÓRA”. W polskiej wersji językowej prawdziwe gwiazdy dubbingu: Gargamel ze „Smerfów” i słynny osioł ze „Shreka”, czyli jedyny w swoim rodzaju JERZY STUHR, tytułowy Ralph z „Ralpha Demolki” i bohater „Gdzie jest Dory” – OLAF LUBASZENKO oraz Baltaar Bratt z hitu „Gru, Dru i Minionki” – ROBERT GÓRSKI!  Muzykę do filmu napisał Patrick Stump – członek amerykańskiego zespołu Fall Out Boy. Skrzaty ogrodowe, które ożywają, wszystkożerne rozrabiaki z innego wymiaru oraz dwójka dzieciaków, od których zależą losy całego świata. Często to właśnie najmniejsi stają się największymi bohaterami!


W kinach od 26 stycznia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy serial "Łowcy skór" jest już dostępny w serwisie MAX
Czteroodcinkowy serial dokumentalny “Łowcy skór” to historia ...
19. Edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich AFRYKAMERA: African Gaze - Queer
W dniach 29 listopada – 4 grudnia 2024 roku w Warszawie odbędzie ...
„To nie mój film” z nagrodą na międzynarodowym festiwalu w Luksemburgu
„To nie mój film” Marii Zbąskiej otrzymał prestiżową nagrodę ...
WFF trampoliną dla młodych twórców. Jak festiwal otwiera drzwi nowym pokoleniom filmowców
Warszawski Festiwal Filmowy to nie tylko miejsce spotkań uznanych ...