Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 18.11.2021 A A A
Publiczność wybiera swój film na festiwalu KIFF w KinoGram
Redakcja
Fot. Materiał prasowy

Od dzisiaj do końca listopada publiczność może głosować i wybrać swój film krótkometrażowy na KinoGram International Film Festival w Fabryce Norblina.  Zdobywców Nagrody Publiczności oraz nagród jury festiwalu poznamy na Gali Wręczenia Nagród KIFF 30 listopada 2021 w kinie KinoGram.


KIFF to niezależny międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych, na który swoje filmy nadesłali twórcy z całego świata.  Selekcja KIFF wskazała TOP15 festiwalowych obrazów, na które może głosować publiczność w KinoGram. Filmy, spośród których Widzowie wyłonią swojego zwycięzcę pokazywane są na wielkim ekranie w foyer kina Fabryki Norblina codziennie od 10.00 do 24.00. W dniach 22 i 23 listopada w godz. 9.00 -12.00 i 22.00 - 23.00 będzie je można obejrzeć również na ekranie w jednej z sal kinowych KinoGram.

 

- Wystarczy przyjść do KinoGram, zobaczyć filmy i oddać swój głos.  – mówi Anna Zoll, dyrektorka i twórczyni festiwalu - to unikalna okazja, aby mieć wpływ na wybór Nagrody Publiczności. Głosowanie jest proste - filmy oznaczone są literami, na karteczce trzeba wpisać literę reprezentującą dany film i wrzucić do szklanego pojemnika przy ekranie we foyer kina.

 

Poza Nagrodą Publiczności na KIFF przyznane zostaną regulaminowe nagrody, których zdobywców wyłoni jury złożone ze znanych i nagradzanych polskich filmowców i producentów: Katarzyny Adamik, Magdaleny Łazarkiewicz, Dariusza Jabłońskiego i Piotra Jaxy.

 

Wszystkie nagrody zostaną ogłoszone i wręczone 30 listopada 2021 na Gali KIFF w KinoGram.

 

Międzynarodowy Festiwal Filmowy KinoGram (KIFF) został stworzony przez kino KinoGram – miejsce w fascynującej postindustrialnej przestrzeni dawnej Fabryki Norblina w Warszawie, skupiające się na kulturze, gdzie można spotkać najlepszych polskich twórców filmowych i ludzi przemysłu z ich lekcjami mistrzowskimi i wykładami – również dzięki bliskiej współpracy z Gildią Reżyserów Polskich. To tutaj odbywają się premiery filmowe, panele dyskusyjne oraz retransmisje wydarzeń kulturalnych.

 

Źródło: Informacja prasowa

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy serial "Łowcy skór" jest już dostępny w serwisie MAX
Czteroodcinkowy serial dokumentalny “Łowcy skór” to historia ...
19. Edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich AFRYKAMERA: African Gaze - Queer
W dniach 29 listopada – 4 grudnia 2024 roku w Warszawie odbędzie ...
„To nie mój film” z nagrodą na międzynarodowym festiwalu w Luksemburgu
„To nie mój film” Marii Zbąskiej otrzymał prestiżową nagrodę ...
WFF trampoliną dla młodych twórców. Jak festiwal otwiera drzwi nowym pokoleniom filmowców
Warszawski Festiwal Filmowy to nie tylko miejsce spotkań uznanych ...